Podmínky služby

 

1. Provozovatel webových stránek

Provozovatelem a majitelem těchto webových stránek je Společnost pro lékařskou mikrobiologii při České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (dále jen „Společnost“).

2. Účel webových stránek

Účelem těchto webových stránek je zejména odborná komunikace mezi členy Společnosti. Vedle toho webové stránky poskytují informace o činnosti Společnosti i ostatní veřejnosti.

3. Zřízení elektronického účtu

Každému, komu vznikne členství ve Společnosti, je zároveň založen elektronický účet, jehož prostřednictvím má právo vstupovat do chráněných oblastí těchto webových stránek. Člen může nebo nemusí definovaným způsobem tento účet aktivovat. Člen má rovněž možnost svůj elektronický účet kdykoli zrušit, aniž by to mělo vliv na jeho členství ve Společnosti.

4. Odběr elektronických upozornění

Veřejnost i členové Společnosti se mohou definovaným způsobem zdarma přihlásit k odběru elektronických upozornění na novinky na webových stránkách. Za tímto účelem Společnost spravuje přístupové údaje uživatelů přihlášených k tomuto odběru. Správa přístupových údajů podléhá platným zákonům a nařízením o ochraně osobních údajů. Přístupové údaje nejsou poskytovány třetím osobám a slouží pouze k výše uvedenému účelu. Odběr elektronických upozornění může uživatel webových stránek kdykoli zrušit.

5. Licenční podmínky

Dokumenty uveřejněné na těchto webových stránkách lze využívat výhradně pro osobní potřebu. Jejich kopírování a další šíření je možné pouze na základě souhlasu Společnosti.

Související

Nahoru