XXIV. česko-slovenský kongres o infekčních nemocech Zrušeno!

Kdy
7. 10. 2020 8:00 - 9. 10. 2020 14:00
Kde
Hotel Harmony Špindlerův Mlýn, Bedřichov 106, 54351 Špindlerův Mlýn
Pořádá
Společnost infekčního lékařství ČLS JEP; Slovenská spoločnosť infektológov; Klinika infekčních nemocí Fakultní nemocnice Hradec Králové; Fakultní nemocnice Hradec Králové; Česká asociace sester
Ke stažení
XXIV. česko-slovenský kongres o infekčních nemocech - pozvánka (application/pdf, 880 kB)

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé,

v této nelehké době, kdy řada z vás je značně vytížená péčí o pacienty s Covid 19, bych vám rád co nejsrdečněji připomněl pozvání na XXIV. česko-slovenský kongres o infekčních nemocech, který se bude konat v přeloženém termínu 7.-9. října 2020 v hotelu Harmony Club ve Špindlerově Mlýně. I vzhledem k aktuální epidemiologické situaci pevně věřím, že se naše tradiční odborné setkání bude moci v tomto termínu konat.
V současné době probíhají veškeré přípravy, aby mohl kongres po odborné i společenské stránce proběhnout. Chtěl bych vás poprosit, pokud jste tak již neučinili, o registraci a hlavně o přihlášení aktivní účasti, která je možná formou přednášky nebo posteru.
Konečným termínem pro přijetí přihlášek včetně abstrakt je 18. září 2020 (24.00 hod.). Přihlášku lze zaslat pouze prostřednictvím on-line „Přihlášky k aktivní účasti“.
Pozvání samozřejmě platí i pro naše slovenské přátele. Nedílnou součástí sjezdu bude i sesterská sekce.
Aktuálně jsme do programu zařadili problematiku spojenou s Covid-19.

Za pořadatele:
doc. MUDr. Stanislav Plíšek, Ph.D.
prezident kongresu
předseda SIL ČLS JEP

Nahoru