Lékařská parazitologie.

Kdy
7. 5. 2024 13:30 - 7. 5. 2024 16:30
Kde
Lékařský dům, Sokolská 490/31, 12000 Praha
Pořádá
MUDr. RNDr. František Stejskal, Ph.D.; RNDr. Karel Fajfrlík, Ph.D.
Ke stažení
Lékařská parazitologie - pozvánka (application/pdf, 579 kB)
ICS
ics soubor
Typ
Lokální seminář, vzdělávací akce
Pravidelný seminář.

Seminář bude probíhat hybridní formou, prezenčně v Lékařském domě od 13:30 hodin a on-line přenosem v reálném čase na odkazu, který bude před konáním semináře uveden ZDE.

Pro přihlášení k semináři (prezenčně i on-line) vyplňte prosím formulář na této webové adrese. Certifikát o účasti bude udělen pouze přihlášeným účastníkům.

Potvrzení registrace vám přijde okamžitě po odeslání přihlašovacího formuláře na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce k semináři. Pokud by vám tento e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím spam (jedná se o automaticky generovaný e-mail, který některé servery vyhodnotí jako spam).

Registrace bude ukončena zahájením semináře.

Program semináře:

  1. Maligní malárie - kasuistika. Prim. MUDr. Romana Kumštarová, Infekční oddělení, Nemocnice Jihlava.
  2. Maligní malárie – novinky v epidemiologii a léčbě. MUDr. Vyaceslav Grebenyuk, MUDr. Milan Trojánek, Ph.D., MUDr. Miroslav Helcl, prim. MUDr. Hana Roháčová, Ph.D., Mgr. Ivana Zicklerová, MUDr. RNDr. František Stejskal, Ph.D., Klinika infekčních nemocí FN Bulovka, Praha, Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. LF UK a FN Motol, Praha, Oddělení klinické mikrobiologie FN Bulovka, Praha, Infekční oddělení KN Liberec.
  3. Diagnostika a léčba malárie – aktuální doporučení. MUDr. RNDr. František Stejskal, Ph.D., Klinika infekčních nemocí 2. LF UK a FN Bulovka, Praha, Infekční oddělení KN Liberec, Ústav imunologie a mikrobiologie 1. LF UK a VFN v Praze.
  4. Oční dirofilarióza. MUDr. Ondřej Hrbáček, Oční oddělení Litomyšlské nemocnice.
  5. Netradiční způsob diagnostiky střevních parazitů. RNDr. Karel Fajfrlík, Ph.D., Ústav mikrobiologie LF a FN Plzeň.
  6. Neobvyklé nálezy střevních parazitů. Mgr. Ivana Zicklerová, MUDr. Milan Trojánek, Ph.D., MUDr., RNDr. František Stejskal, Ph.D. Oddělení klinické mikrobiologie FN Bulovka, Praha, Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. LF UK a FN Motol, Praha, Klinika infekčních nemocí 2. LF UK a FN Bulovka, Praha, Infekční oddělení KN Liberec.
Nahoru