Klasické infekční choroby a jejich praktické řešení.

Kdy
7. 2. 2023 13:30 - 7. 2. 2023 16:30
Kde
Lékařský dům, Sokolská 490/31, 12000 Praha
Pořádá
Doc. MUDr. Hanuš Rozsypal, CSc. ; MUDr. Marek Štefan, MBA
Ke stažení
Klasické infekční choroby a jejich praktické řešení. Pozvánka na seminář. (application/pdf, 717 kB)
Pravidelný seminář

Seminář bude probíhat hybridní formou, prezenčně v Lékařském domě od 13:30 hodin a on-line přenosem v reálném čase na odkazu, který bude před konáním semináře uveden ZDE.

Pro přihlášení k semináři (prezenčně i on-line) vyplňte prosím formulář na této webové adrese. Certifikát o účasti bude udělen pouze přihlášeným účastníkům.

Potvrzení registrace vám přijde okamžitě po odeslání přihlašovacího formuláře na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce k semináři. Pokud by vám tento e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím spam (jedná se o automaticky generovaný e-mail, který některé servery vyhodnotí jako spam).

Registrace bude ukončena zahájením semináře.

Program semináře:

  1. Dětské infekční nemoci v dospělosti. Prof. MUDr. Michal Holub, Ph.D. – Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN, Praha.
  2. Postexpoziční profylaxe vztekliny. Prim. MUDr. Petr Kümpel - Infekční oddělení, Slezská nemocnice v Opavě.
  3. Pohotovostní zásoba antiinfektiv a antisér. Odb. as. MUDr. Kateřina Kotíková, Ph.D. - Toxikologické informační středisko, Praha.
  4. Zdravotnické aspekty migrace. MUDr. Petr Smejkal - Institut klinické a experimentální medicíny, Praha.
  5. Kazuistiky nemocí, které se prý již nevyskytují. MUDr. Zdena Jerhotová - Infekční oddělení, Nemocnice České Budějovice, a.s.
  6. Varicella v těhotenství. Doc. MUDr. Hanuš Rozsypal, CSc. - Klinika infekčních nemocí Fakultní nemocnice Bulovka a 1. LF UK, Praha
Nahoru