Kazuistiky v lékařské mikrobiologii.

Kdy
5. 12. 2023 9:30 - 5. 12. 2023 12:50
Kde
Lékařský dům, Sokolská 490/31, 12000 Praha
Pořádá
MUDr. Eliška Bébrová, Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FNM; MUDr. Tamara Bergerová, Ústav mikrobiologie FN Plzeň; Společnost pro lékařskou mikrobiologii ČLS JEP
Ke stažení
Program semináře 05.12.2023. (application/pdf, 670 kB)
ICS
ics soubor
Typ
Lokální seminář, vzdělávací akce
Pravidelný seminář.

Seminář bude probíhat prezenčně v Lékařském domě od 09:30 hodin.

Pro přihlášení k semináři vyplňte prosím formulář na této webové adrese. Certifikát o účasti bude udělen pouze přihlášeným účastníkům.

Potvrzení registrace vám přijde okamžitě po odeslání přihlašovacího formuláře na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce k semináři. Pokud by vám tento e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím spam (jedná se o automaticky generovaný e-mail, který některé servery vyhodnotí jako spam).

Registrace bude ukončena zahájením semináře.

Program semináře:

  1. Invazivní streptokokové infekce. Štefan Marek1 , Krůtová Marcela2. Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. LF UK a FN Motol1, Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol2.
  2. Mnoho povyku pro nic. Pražák David1, Ryšková Lenka2. III. interní klinika, Gerontometabolická JIP, FN v Hradci Králové1, Ústav klinické mikrobiologie, FN v Hradci Králové2.
  3. Marná medicíny snaha. Havel Jan1, Ryšková Lenka2. III. interní klinika, Gerontometabolická JIP, FN v Hradci Králové1, Ústav klinické mikrobiologie, FN v Hradci Králové2.
  4. HSV 1 – nejen opary a encefalitidy. Hubáček Petr. Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol.
  5. Neobvyklý izolát z hemokultury, který přiměl laboratorní personál navštívit závodního lékaře. Nyč Otakar1, Smíšková Dita2. Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol1, Klinika infekčních nemocí 2. LF UK a FN Bulovka2.
Nahoru