Infekční komplikace imunosupresivní a biologické léčby

Kdy
1. 11. 2022 12:30
Kde
Lékařský dům, Sokolská 490/31, 12000 Praha
Pořádá
MUDr. Milan Trojánek, Ph.D.; MUDr. Marek Štefan, MBA; Společnost infekčního lékařství ČLS JEP
Ke stažení
Pozvánka na seminář LD 1.11.2022  (application/pdf, 1856 kB)
Pravidelný seminář

Seminář bude probíhat hybridní formou, prezenčně v Lékařském domě od 13:30 hodin a on-line přenosem v reálném čase na odkazu, který bude před konáním semináře uveden ZDE.

Pro přihlášení k semináři (prezenčně i on-line) vyplňte prosím formulář na této webové adrese. Certifikát o účasti bude udělen pouze přihlášeným účastníkům.

Potvrzení registrace vám přijde okamžitě po odeslání přihlašovacího formuláře na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce k semináři. Pokud by vám tento e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím spam (jedná se o automaticky generovaný e-mail, který některé servery vyhodnotí jako spam).

Registrace bude ukončena zahájením semináře.

Program semináře:

  1. Imunosupresivní a biologická léčba (MUDr. Jan Strojil, Ph.D. - Klinika infekčních nemocí a cestovní mediciny 2. LF UK, Praha)
  2. Imunosupresivní a biologická léčba v gastroenterologii (MUDr. Martin Wasserbauer - Interní klinika 2. LF UK a FN Motol, Praha)
  3. Imunosupresivní a biologická léčba v revmatologii (MUDr. Heřman Mann, Ph.D. - Revmatologický ústav Praha)
  4. Přehled oportunních infekcí u pacientů na imunosupresivní a biologické terapii (MUDr. Milan Trojánek, Ph.D. - Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. LF UK a FN Motol, Praha)
  5. Nejvýznamnější bakteriální oportunní infekce (MUDr. Marek Štefan, MBA - Klinika infekčních nemocí a cestovní medicíny 2. LF UK a FN Motol, Praha)
  6. Pneumocystové pneumonie (MUDr. Jan Veselý - Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a Lakultní nemocnice Na Bulovce)
Nahoru