Infekce spojené se zdravotní péčí v časech pandemie COVID - 19.

Kdy
4. 5. 2021 14:00 - 4. 5. 2021 17:36
Kde
Přihláška k semináři koná se online
Pořádá
MUDr. Vlastimil Jindrák
Pravidelný seminář Společnosti pro lékařskou mikrobiologii

Pro přihlášení k on-line semináři klikněte prosím na shora uvedený odkaz. Otevře se Vám formulář, po jehož vyplnění bude na Vámi uvedený e-mail zasláno potvrzení o přihlášení, a nejpozději 48 hodin před akcí pak přihlašovací odkaz ke konkrétní seanci Microsoft Teams.

Registrace je ukončena 48 hodin před termínem semináře.

Vzhledem k možnosti uznání účasti v rámci celoživotního vzdělávání a přidělení kreditů se prosím v seanci Microsoft Teams identifikujte jednoznačně, tedy Vašim jménem a příjmením.
 
Lékaři budou mít po zadání evidenčního čísla České lékařské komory v přihlašovacím formuláři účast potvrzenou automaticky v evidenci České lékařské komory, nelékařům bude po vyžádání v přihlašovacím formuláři certifikát zaslán po absolvování akce e-mailem.

Vzhledem k omezenému počtu účastníků prosíme v případě zrušení účasti o zaslání včasné informace na e-mail rasplickova@fnplzen.cz, aby se mohl případně přihlásit jiný účastník.

Program semináře:

  1. Úvod do problematiky infekcí spojených se zdravotní péčí. Vlastimil Jindrák, NRC-HAI, Státní zdravotní ústav
  2. COVID 19 v nemocnici - od surveillance k vakcinaci. Dana Hedlová ÚVN Praha, NRC-HAI, Státní zdravotní ústav
  3. Některé trendy ve výskytu infekcí spojených se zdravotní péčí na odděleních pro nemocné s COVID-19. Lucie Bareková, Pardubická nemocnice, NRC-HAI, Státní zdravotní ústav
  4. Neobvyklé infekční komplikace u pacientů se závažným průběhem COVID-19 a související problémy antibiotické politiky. Jan Kubele, Nemocnice Na Homolce, NRC-HAI, Státní zdravotní ústav
Nahoru