Infekce imunosuprimovanych pacientů.

Kdy
5. 3. 2024 13:30 - 5. 3. 2024 16:30
Kde
Lékařský dům, Sokolská 490/31, 12000 Praha
Pořádá
Společnost infekčního lékařství ČLS JEP; Společnost pro lékařskou mikrobiologii ČLS JEP
Ke stažení
Program semináře 05.03.2024. (application/pdf, 953 kB)
ICS
ics soubor
Typ
Lokální seminář, vzdělávací akce
Pravidelný seminář.

Seminář bude probíhat hybridní formou, prezenčně v Lékařském domě od 13:30 hodin a on-line přenosem v reálném čase na odkazu, který bude před konáním semináře uveden ZDE.

Pro přihlášení k semináři (prezenčně i on-line) vyplňte prosím formulář na této webové adrese. Certifikát o účasti bude udělen pouze přihlášeným účastníkům.

Potvrzení registrace vám přijde okamžitě po odeslání přihlašovacího formuláře na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce k semináři. Pokud by vám tento e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím spam (jedná se o automaticky generovaný e-mail, který některé servery vyhodnotí jako spam).

Registrace bude ukončena zahájením semináře.

Program semináře:

  1. Infekční imunologie. Prof. MUDr. Michal Holub, Ph.D., Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN v Praze
  2. Infekční komplikace při biologické léčbě v revmatologii. Prof. MUDr. Jiří Vencovský, DrSc., Revmatologická klinika 1. LF UK a RÚ
  3. Infekce imunosuprimovaných pacientů - kasuistiky z FNB. MUDr. Dita Smíšková, Ph.D., Klinika infekčních nemocí 2. LF UK a FNB v Praze
  4. Febrilní neutropenie z pohledu hematoonkologa. Prof. MUDr. Marek Trněný CSc., 1. interní klinika 1. LF UK a VFN v Praze.
  5. Febrilni neutropenie z pohledu infektologa + nová doporučení. MUDr. Anna Burantová, Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN v Praze.
  6. Febrilni neutropenie - kasuistiky z ÚVN. MUDr. Simona Arientová, Ph.D., MBA, Klinika infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN v Praze
Nahoru