Covid-19 a bakteriální rezistence.

Kdy
14. 6. 2022 13:30 - 14. 6. 2022 17:00
Kde
Lékařský dům, Sokolská 490/31, 12000 Praha
Pořádá
prof., MUDr. Milan Kolář Ph.D., Ústav mikrobiologie LF UP a FN Olomouc
Ke stažení
Pozvánka na seminář: Covid-19 a bakteriální rezistence (application/pdf, 367 kB)
ICS
ics soubor
Typ
Lokální seminář, vzdělávací akce
Pravidelný seminář

Seminář bude probíhat hybridní formou, prezenčně v Lékařském domě od 13:30 hodin a on-line přenosem v reálném čase na odkazu, který bude před konáním semináře uveden ZDE.

Pro přihlášení k semináři (prezenčně i on-line) vyplňte prosím formulář na této webové adrese. Certifikát o účasti bude udělen pouze přihlášeným účastníkům.

Potvrzení registrace vám přijde okamžitě po odeslání přihlašovacího formuláře na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce k semináři. Pokud by vám tento e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím spam (jedná se o automaticky generovaný e-mail, který některé servery vyhodnotí jako spam).

Registrace bude ukončena zahájením semináře.

Program semináře:

  1. Indikace antibiotické léčby u Covid-19 (Prof. MUDr. Milan Kolář, Ph.D., Ústav mikrobiologie LF UP a FNOL, Olomouc)
  2. Antimikrobiální rezistence v kovidové době (MUDr. Miroslava Htoutou Sedláková, Ph.D., Ústav mikrobiologie LF UP a FNOL, Olomouc)
  3. Problematika CDI u kritických fází Covid-19 (MUDr. Kateřina Bogdanová, Ph.D., Ústav mikrobiologie LF UP a FNOL, Olomouc)
  4. Bakteriální superinfekce u kritického průběhu Covid-19 (MUDr. Lenka Doubravská, Ph.D., Klinika anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny LF UP a FNOL, Olomouc)
  5. Diskuse
Nahoru