Zpravodaj SLM
Archiv

 Hledat  

Nalezeno 20 záznamů z celkového počtu 20, zobrazeny 11. - 20.

 1  [ 2 ]

bulletin KMIL 2004/6
Členové výboru si připomněli životní jubileum – 80té narozeniny pana profesora B. Ticháčka, DrSc. Formulovali pozdravný blahopřejný dopis. Stať k tomuto významnému jubileu bude uveřejněna v našem časopise i Zprávách CEM.


bulletin KMIL 2004/5
Ve dnech 6. – 9.září 2004 se uskutečnil v Brně 23. kongres Československé společnosti mikrobiologické. Kongres zajišťoval Organizační výbor 23.kongresu, jehož předsedou byl Prof. MUDr. Miroslav Votava, CSc.


bulletin KMIL 2004/4
Doc. Jelínková podala informaci o mimořádně úspěšném průběhu kongresu a o příznivém hodnocení mnohými zahraničními účastníky a institucemi.


bulletin KMIL 2004/3
Když si člověk uvědomí, kolik to stálo práce a nervů a že je to už za námi, ani tomu nemůže uvěřit. ECCMID v Praze je již minulostí! Určitě mi nepřísluší, abych bilancoval. Ani k tomu nemám dost informací.


bulletin KMIL 2004/2
Přípravy Celostátního sjezdu mikrobiologů a epidemiologů SEM, říjen 04, Olomouc. Garant akce dr. Vlčková předložila text 1. informace, byl rozeslán v cirkuláři č. 1. 2004. Všichni navržení koordinátoři sekcí vyjádřili souhlas s pověřením.


bulletin KMIL 2004/1
Třeboň 04: Zvykli jsme si zahajovat nový rok Třeboní. Je to už takový rituál – sejdeme se tam všichni, mikrobiologové, infekcionisté, epidemiologové nebo v opačném pořadí epidemiologové, infekcionisté, mikrobiologové.


bulletin KMIL 2003/6
Krásné dny letošního pozdního podzimu jsou poněkud v rozporu s roční dobou. Někdy přece býval i sníh, zejména na horách, kde mnozí z nás touto dobou již proháněli lyže. Dnes jsme možná raději v teple a od slunečného počasí očekáváme, že nám navodí před přicházejícími vánocemi pozitivní myšlení a optimistickou náladu.


bulletin KMIL 2003/5
Příprava plánu odb. seminářů SEM + SIL na r. 2004. Leden – Konference Třeboň, Únor – AIDS Brůčková, Staňková, Březen – Toxoplasmóza Kodym, Duben – Laboratorní dg. sexuálně přenosných nákaz Votava, Květen – Kongres ECCMID, Červen – Očkování Beran, Kümpel, Částková, Říjen – Projekty EU s infektologickou problematikou.


bulletin KMIL 2003/4
Vážení a milí čtenáři KMILu a jeho Informačního bulletinu, je pro nás příjemným zjištěním, že jste dočetli náš časopis až k této rubrice, a že se pro vás časopis KMIL stal pravidelným průvodcem ve světě mikroorganismů, infekcí a jejich léčby.


bulletin KMIL 2003/2
Vedle válečných zpráv z Iráku trochu ve sdělovacích prostředcích zanikají články o těžkém akutním respiračním syndromu (SARS). Zatímco výsledek války v Iráku je přese všechno mlžení pravděpodobně jasný.


Fotobanka
Vstupte do fotogalerie a prohlédněte si výsledky práce Vašich kolegů.

vstup do fotobanky

Naši partneři