Zpravodaj SLM
Archiv

 Hledat  

Nalezeno 20 záznamů z celkového počtu 20, zobrazeny 1. - 10.

[ 1 ]  2 bulletin KMIL 2006/5
Po prázdninách opět chutě do díla. Vypůjčil jsem si středověký slovník, aby mě někdo nepodezříval z citů, které se nedostavily zejména v souvislosti s vyřizováním korespondence týkající se izolačních lůžek (viz dále v textu).


bulletin KMIL 2006/4
Na počátku okurkové sezóny bych chtěl upozornit na několik střípků z mozaiky událostí, které budou mít význam pro členy našich odborných společností. Týkají se webu, výjimek a kreditů.


bulletin KMIL 2006/3
Ve dnech 1.-4.4.06 proběhl v Nice 16th ECCMID - celoevropský kongres mikrobiologů a infekcionistů v úspěšné volbě témat a perfektním organizačním zajištění, za rekordního počtu 7200 účastníků z 86 zemí.


bulletin KMIL 2006/2
Předsedkyně zahájila zasedání přivítáním MUDr. R. Vaverkové, ved. epidemiologického oddělení KHS Jmk, která převzala funkci odborného a organizačního garanta konference SEM Pečenkovy dny 06, které se budou konat v Hrotovicích u Brna 19.-21.9.


bulletin KMIL 2006/1
Vážení členové odborných společností, vážení čtenáři KMILu a jeho Bulletinu, tak se nám to zase nějak zacyklilo a už je zase (přesně řečeno po dva tisíce šesté) začátek nového roku, skoro se zdá, že ten čas není lineární.


bulletin KMIL 2005/4
Vzhledem k panující okurkové sezóně je většina našich spolupracovníků nejspíše někde v teple u vody. Proto se ani nescházejí na schůzích výboru společnosti a proto v tomto čísle Bulletinu nenajdete zprávy odborných společností.


bulletin KMIL 2005/3
Čtenáři zvyklí číst podrobně náš Bulletin by si možná všimli nenápadné změny v programu Katedry mikrobiologie IPVZ, kde v záhlaví mohou číst „Vedoucí: doc. RNDr. Libuše Kolářová, CSc“.


bulletin KMIL 2005/2
Když pročítám texty dodané odbornými společnostmi do redakce Bulletinu, jsem ohromen množstvím informací, o nichž nemám ani potuchy, přestože intenzivně komunikuji se spoustou lidí.


bulletin KMIL 2005/1
Také vám čas tak utíká? Možná je to tím, kolik aktivit nahustí členové našich společností do jednoho měsíce a když se ohlédnou za sebe, je z měsíce s bídou jeden den.


Fotobanka
Vstupte do fotogalerie a prohlédněte si výsledky práce Vašich kolegů.

vstup do fotobanky

Naši partneři